Indywidualnie

Wypełnij wywiad żywieniowy, następnie zadzwoni do Ciebie dietetyk. Dieta szyta na miarę jest dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Dieta skrojona na miarę - catering dietetyczny

Indywidualna dieta !!

Indywidualna dieta z dostawą !

Twoja dieta powinna być dobrana indywidualnie do Ciebie, aby się tak stało powinniśmy wiedzieć jak wyglądały Twoje dotychczasowe dieto-zmagania. Ponieważ organizm ma "pamięć metaboliczną" i wie, że jeżeli nie jest to pierwsze podejście do diety, to mógł już się uodpornić i wie że jeśli coś w sposobie żywienia się zmienia, to najprawdopodobniej musi już zacząć odkładać zapasy. Dieta indywidualna z dostawą to najwygodniejsze dla Ciebie wyjście.

Kolejną kwestią jest styl życia, nie możemy się głodzić i musimy mieć świadomość, że słowo to może znaczyć zupełnie coś innego w przypadku osób aktywnych fizycznie i tych, którzy od biurka wstają głównie po kawę. Istotny też jest stan zdrowia i ewentualnie przebyte choroby.

Jeżeli już wiemy jak Twój organizm może zareagować na zmianę w sposobie żywienia, to czas na ostatnie poprawki, to znaczy uwzględnienie preferencji smakowych. Podczas składania zamówienia, a konkretnie wypełniania wywiadu żywieniowego, możemy wymienić produkty preferowane i nielubiane. Nasi dietetycy uwzględnią Twoje upodobania, tak żebyś nie znudził się dietą i jadł razem z nami nawet po osiągnięciu zamierzonych celów diety. Warto tutaj również zaznaczyć, że menu 'Sztuki Jedzenia - catering dietetyczny ' nie jest monotonne, nie ma powtarzającego się schematu więc nawet jedząc kilka miesięcy nie przytrafią Ci się dwa takie same dni, chyba że o to poprosisz :-)

Zamówienie cateringu dietetycznego: https://www.cateringdietetyczny.pl/zamow-catering-dietetyczny/

Projektanci mody

Polecają naszą dietę !

Znani polscy projektańci polecają naszą dietę skrojoną na miarę. Sprawdź co o niej sądzą Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. przeczytaj więcej
Co mówi Natalia Jaroszewska o projektowaniu mody, diecie szytej na miarę i zdrowym odżywianiu? przeczytaj więcej
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2013 r. Dieta indywidualna “Sztuka Jedzenia”
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione.