Jaroszewska

O zdrowym rozsądku podczas diety mówi Natalia Jaroszewska, projektantka mody która poleca dietę szytą na miarę.

Dieta skrojona na miarę - catering dietetyczny

Natalia Jaroszewska !

Poleca dietę skrojoną na miarę !

Natalia Jaroszewska poleca Catering dietetyczny Sztuka JedzeniaProjektując modę, wychodzę z założenia, że nie ma łatwych, uniwersalnych rozwiązań, a najpiękniejsze kreacje to te szyte na miarę. Pracuje z kobietami od lat i wiem, że każda kobieta ma inne zapotrzebowania, związane z figurą, ale też osobowością, charakterem, trybem życia... inaczej projektuje się suknie dla Gwiazdy na czerwony dywan, inaczej - dla kobiety pracującej w biurze.

Tylko kreacja szyta na miarę jest w stanie perfekcyjnie sprostać tym potrzebom: dobrze dobrany odcień, fason, który maskuje niedoskonałości sylwetki, detal, który rozświetli i podkreśli naturalna urodę... to sukienka jedyna w swoim rodzaju, tak jak kobiety, z którymi pracuję. Podobnie jest z dietą. Pracując w środowisku mody, widziałam wystarczająco dużo, aby nie wierzyć w cudowne koktajle, magiczne syropy, czy głodówki! Pracuję bardzo aktywnie, jestem mamą dwójki maluchów, regularnie odwiedzam fitness club.

Po konsultacji z Magdą Superson zrozumiałam, że dieta nie opiera się na wyrzeczeniach, ale na zdrowym rozsądku. Dostrzegłam popełniane dotychczas błędy i z łatwością wyeliminowałam je z mojego programu żywienia. Jem zdrowo, gubię kilogramy po zimie i czuję się pełna sił, by dalej tworzyć. Dziękuję!

Projektanci mody

Polecają naszą dietę !

Znani polscy projektańci polecają naszą dietę skrojoną na miarę. Sprawdź co o niej sądzą Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. przeczytaj więcej
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2013 r. Dieta skrojona na miarę “Sztuka Jedzenia”
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione.